Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
combustibili auto
- Număr anunț
- DA20778977
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.921 RON
- Valoare atribuită
- 1.918 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 09:05
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 19:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.918 RON
din 1.921 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.