Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INTERFON CU TASTATURA

Număr anunț
DA20777785
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI RO14233804)
Cod CPV
32552600-3 · Interfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.858 RON
Valoare atribuită
4.858 RON
Data publicării
04.07.2018 16:55
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 22:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.858 RON

din 4.858 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.