Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITONARE PLACA DE RETEA WIRELESS

Număr anunț
DA20776866
Autoritate contractantă
AEROPORTUL ARAD SA (CUI RO5752187)
Furnizor / câștigător
ALPIN COMPUTERS SRL (CUI RO17235427)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
04.07.2018 15:16
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.