Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conform deviz

Număr anunț
DA20978802
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
ARTCAR AUTO FACTORY SRL (CUI 38084076)
Cod CPV
71334000-8 · Servicii de inginerie mecanica si electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.080,50 RON
Valoare atribuită
7.080,50 RON
Data publicării
07.08.2018 10:51
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.080,50 RON

din 7.080,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.