Ofertă acceptată Cumpărare directă

Histoteca lame (lamoteca)

Număr anunț
DA20771921
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
39132000-6 · Sisteme de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.772 RON
Valoare atribuită
1.772 RON
Data publicării
04.07.2018 11:27
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.772 RON

din 1.772 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.