Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTRACT FURNIZARE UNIFORME DE SERVICIU PTR PERSONALUL DE PAZA, ADV1025575-20.07.18
- Număr anunț
- DA20976018
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 35810000-5 · Echipament individual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.643 RON
- Valoare atribuită
- 20.643 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 17:15
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.643 RON
din 20.643 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro