Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA PING-PONG EXTERIOR DIN FIBRA DE STICLA

Număr anunț
DA20974026
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37461000-7 · Jocuri de masa si echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
06.08.2018 14:03
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.