Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie mochetă

Număr anunț
DA20979811
Autoritate contractantă
COMUNA ALBENI (PRIMARIA ALBENI) (CUI 4448202)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,50 RON
Valoare atribuită
625,50 RON
Data publicării
07.08.2018 11:46
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,50 RON

din 625,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.