Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea de dus 160x180 diverse modele plus bara metalica 60-120m aluminiu

Număr anunț
DA20974960
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
MARABO OFFICE SRL (CUI RO32418193)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
06.08.2018 15:00
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.