Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUCOZA 5% 500ml + STEROFUNDIN ISO EP 500ML + CLORURA DE SODIU 5.85%, 100 ml + NUTRICOMP Standard,
- Număr anunț
- DA20782545
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.959 RON
- Valoare atribuită
- 10.959 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 11:46
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.959 RON
din 10.959 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro