Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,4% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA20781440
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.028,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.731,10 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 10:56
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.731,10 RON
din 4.028,10 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 297 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.