Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 60,6% sub estimat
Stripuri de urina 11 parametri
- Număr anunț
- DA20779533
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON 60,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 09:32
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 16:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 4.185 RON estimat
60,6%
Adjudecat la 39,4% din estimat · economie 2.535 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.