Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZIFEX DUO 500MG/200MG 1BL X 7 OVULE / METRONIDAZOL 500MG, CLOTRIMAZOL 200MG

Număr anunț
DA20778881
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490 RON
Valoare atribuită
490 RON
Data publicării
05.07.2018 08:58
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490 RON

din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.