Ofertă acceptată Cumpărare directă

BERES VITAMINA C 600 MG + ZINC X 60 CT.X BLIS. BERES PHARMACEUTICAL

Număr anunț
DA20774338
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,05 RON
Valoare atribuită
592,05 RON
Data publicării
04.07.2018 13:20
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 18:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,05 RON

din 592,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.