Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microcentrifuga cu racire 5424 R G+ rotor FA 45-24-11

Număr anunț
DA20979056
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
Cod CPV
42931120-8 · Centrifuge de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.020 RON
Valoare atribuită
20.020 RON
Data publicării
07.08.2018 11:06
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.020 RON

din 20.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.