Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport Camin de Pensionari "sf.Cuvioasa Parascheva"Iasi

Număr anunț
DA20779242
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
UNICARE MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO31036594)
Cod CPV
34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,96 RON
Valoare atribuită
701,96 RON
Data publicării
05.07.2018 09:19
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,96 RON

din 701,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.