Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cazare si servire a mancarii
- Număr anunț
- DA20779063
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
- Furnizor / câștigător
- LEXUS PROD SRL (CUI RO33711441)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,35 RON
- Valoare atribuită
- 229,35 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 09:09
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
229,35 RON
din 229,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro