Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Analizor automat biochimie BA400 + statie de apa
- Număr anunț
- DA20776959
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 38434500-1 · Analizoare biochimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.890,75 RON
- Valoare atribuită
- 126.890,75 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 15:22
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126.890,75 RON
din 126.890,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro