Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combustibil

Număr anunț
DA20776117
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
KARLO-ROBERTO TRADE-COM SRL (CUI RO25602150)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,35 RON
Valoare atribuită
492,35 RON
Data publicării
04.07.2018 14:39
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,35 RON

din 492,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.