Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport
- Număr anunț
- DA20773369
- Autoritate contractantă
- CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
- Furnizor / câștigător
- INSIGHT DESIGN&CONSTRUCTION (CUI 33534080)
- Cod CPV
- 34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.885 RON
- Valoare atribuită
- 24.885 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 12:34
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.885 RON
din 24.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro