Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRUP CONIC CU SEMERING

Număr anunț
DA20973191
Autoritate contractantă
Comuna Galbinasi (CUI 3724440)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026 RON
Valoare atribuită
2.026 RON
Data publicării
06.08.2018 13:10
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.026 RON

din 2.026 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.