Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA AUTO NEGRU

Număr anunț
DA20982279
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53 RON
Valoare atribuită
53 RON
Data publicării
07.08.2018 13:59
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53 RON

din 53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.