Ofertă acceptată
Cumpărare directă
!BOILER ELECTRIC ATLANTIC O'PRO PT INCALZIRE ACM, 200L, 2200W
- Număr anunț
- DA20979341
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621200-1 · Boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.529,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.529,41 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 11:22
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.529,41 RON
din 3.529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro