Ofertă acceptată Cumpărare directă

GoPro Chesty Mount - Sistem Prindere pe Piept pentru Camerele Video GoPro

Număr anunț
DA20764450
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT NEAMT (CUI 14244617)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,81 RON
Valoare atribuită
579,81 RON
Data publicării
03.07.2018 13:34
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,81 RON

din 579,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.