Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contor apa rece DN 40 mm cu mecanism uscat

Număr anunț
DA20742716
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI RO14365554)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.952 RON
Valoare atribuită
1.952 RON
Data publicării
29.06.2018 11:35
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.952 RON

din 1.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.