Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
structuri si materiale de constructii
- Număr anunț
- DA20977590
- Autoritate contractantă
- Scoala "Iordache Cantacuzino" Pascani (CUI 4541432)
- Furnizor / câștigător
- MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.581,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.581,27 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 09:43
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.581,27 RON
din 2.581,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro