Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Maner universal din aluminiu 1400/23.5 mm
- Număr anunț
- DA20782873
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,92 RON
- Valoare atribuită
- 66,92 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 12:02
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66,92 RON
din 66,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro