Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cafetiera Russell Hobbs Luna Moonlight Grey 23241-56
- Număr anunț
- DA20782233
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,71 RON
- Valoare atribuită
- 222,68 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 11:31
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,68 RON
din 206,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro