Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULAP DEPOZITARE CU O USA, dimensiuni:L=500mm, l=400mm, H=1900mm, culoare stejar.
- Număr anunț
- DA20781043
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- GIVA STARCOM SRL (CUI RO15117689)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 10:40
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380 RON
din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro