Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Husa targa, cearceaf 90 cm x 210 cm
- Număr anunț
- DA20780833
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL MEDICAL PROTECT SRL (CUI RO32767681)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110 RON
- Valoare finală
- 1.110 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 10:31
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.