Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat
BOILER ELECTRIC TESY BILIGHT PT INCALZIRE ACM MONTAJ PE LAVOAR, 15L 1500W
- Număr anunț
- DA20975047
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621200-1 · Boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 15:05
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008,40 RON
din 1.142,84 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 134,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.