Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSOLIDARE TEMELIE GARD

Număr anunț
DA20976703
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
CRISTIAN MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO24822238)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.813,41 RON
Valoare atribuită
7.813,41 RON
Data publicării
07.08.2018 08:49
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.813,41 RON

din 7.813,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.