Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A INSTALATIILOR

Număr anunț
DA20981672
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
NOVA & DESIGN S.R.L. (CUI RO17254330)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.845,13 RON
Valoare atribuită
17.845,13 RON
Data publicării
07.08.2018 13:23
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.845,13 RON

din 17.845,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.