Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență în birou - Secretariat

Număr anunț
DA20973290
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
NOVAC REMUS GHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37042242)
Cod CPV
79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.232 RON
Valoare atribuită
4.232 RON
Data publicării
06.08.2018 13:17
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.232 RON

din 4.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.