Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studii topografice

Număr anunț
DA20981003
Autoritate contractantă
Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
Furnizor / câștigător
VADCOM SRL TULCEA (CUI RO3907862)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.290 RON
Valoare atribuită
6.290 RON
Data publicării
07.08.2018 12:45
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.290 RON

din 6.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.