Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa 1 canat trafic intens PVC alb Usa 2 canate trafic intens PVC alb, fereastra pvc alb 4 canate

Număr anunț
DA20777991
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOTCA (CUI 14152998)
Furnizor / câștigător
NEMESIS SRL (CUI 5786422)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.386,56 RON
Valoare atribuită
6.386,56 RON
Data publicării
05.07.2018 00:22
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 23:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.386,56 RON

din 6.386,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.