Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtre pentru lavoar chirurgical
- Număr anunț
- DA20777707
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,18 RON
- Valoare atribuită
- 953,18 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 16:30
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
953,18 RON
din 953,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro