Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de arhivare

Număr anunț
DA20954076
Autoritate contractantă
Comuna Albota (CUI 4122159)
Furnizor / câștigător
PFA Vintescu Gheorghe (CUI 22928039)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare finală
45.000 RON
Data publicării
02.08.2018 09:25
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.