Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului Siremobil Compact L
- Număr anunț
- DA20748006
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.695,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.695,60 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 09:21
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.695,60 RON
din 4.695,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro