Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie GIEMSA:lame microscop 26 x 76 matuite la un capat :varfuri sterile, galbene, 0 - 200 µl, tip
- Număr anunț
- DA20782496
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,48 RON
- Valoare atribuită
- 148,48 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 11:44
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,48 RON
din 148,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro