Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALPE SCARĂ MULTIFUNCŢIONALĂ 3X9 TREPTE
- Număr anunț
- DA20781968
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.30 (CUI 29368915)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,71 RON
- Valoare atribuită
- 264,71 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 11:19
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264,71 RON
din 264,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro