Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Cantonament Sportiv
- Număr anunț
- DA20978060
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 4322564)
- Furnizor / câștigător
- PENSIUNEA CALEA TÂRGOVEŢILOR S.R.L. (CUI 37640220)
- Cod CPV
- 55270000-3 · Servicii prestate de pensiuni care ofera cazare cu mic dejun inclus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.990 RON
- Valoare atribuită
- 9.990 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 10:08
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.990 RON
din 9.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro