Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polizor unghiular Bosch Professional GWS 850 CE, 850 W

Număr anunț
DA20783082
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA (CUI 4390232)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
05.07.2018 12:15
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.