Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet tur-retur
- Număr anunț
- DA40417288
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,45 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 14:42
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074,45 RON
din 1.074,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro