Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CT Craniu fara si cu substanta , CT Abdomen CT Plevis
- Număr anunț
- DA20776995
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL MEDICAL BUCOVINA SRL (CUI 28948302)
- Cod CPV
- 85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.119 RON
- Valoare atribuită
- 3.119 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 15:24
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.119 RON
din 3.119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro