Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ULEIURI

Număr anunț
DA20976162
Autoritate contractantă
SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI RO28323214)
Furnizor / câștigător
BRANISS SRL (CUI 11373420)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,06 RON
Valoare atribuită
347,06 RON
Data publicării
06.08.2018 23:47
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,06 RON

din 347,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.