Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibil Lichid Tip M
- Număr anunț
- DA20969816
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIBUTIE INDUSTRIALA SI LOGISTICA BUCURESTI (CUI 32303215)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.840 RON
- Valoare atribuită
- 37.840 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:00
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.840 RON
din 37.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro