Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistență și consultanță module contabilitate bugetară și salarii pentru Casa Cultur
- Număr anunț
- DA20765127
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA "IONEL LUCIAN SIPOS "A COMUNEI GIROC (CUI 39119318)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 14:05
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro