Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,8% sub estimat

Artizia 0.075mg/0.020mg*21drj (COMBINATII (GESTODENUM + ETINILESTRADIOLUM), Mercilon 0.150mg/0.020mg

Număr anunț
DA20989337
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,60 RON
Valoare atribuită
860 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 11:26
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860 RON

din 903,60 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 43,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.