Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE SERINGA (dimensiuni: G18, G20, G21, G23, ) AMBALARE 100 BUC/CUT
- Număr anunț
- DA20989203
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,50 RON
- Valoare atribuită
- 292,50 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 11:21
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
292,50 RON
din 292,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro